Yaşasın Masallar Yarışması ⋅ Modafen

Yaşasın Masallar Yarışması

“Masallar; çocukların duygu dünyalarının, hayal güçlerinin, sözcük dağarcıklarının ve en önemlisi de dil becerilerinin geliştirilmesinde etkilidir.” düşüncesiyle Türkçe Bölümümüz 8 Mart 2016 Salı günü 6. sınıf öğrencileri arasında Yaşasın Masallar Yarışması’nı gerçekleştirdik.

Eylül ayından bu yana “Benim Masal Kahramanlarım” adlı projemizin çalışmalarını sürdüren 6. sınıf öğrencilerimiz, “masal” türü ile bağ kurmanın yanı sıra, Türk ve Dünya masallarından seçmeleri inceleyerek kendi masallarını yazdılar.

8 Mart 2016 Salı günü proje etkinliklerimizden biri olan “Yaşasın Masallar Yarışması”nı gerçekleştirdik. Yarışmanın hazırlık aşamalarının ilk etabı yarışmada yer alacak grupların belirlenebilmesi ile başladı. Tüm sınıflarımıza test uygulaması yaparak, beş öğrenciden oluşan dört grup belirlendi. Daha sonra grupların isimlendirilmesinden, yarışmanın yapılacağı alanın hazırlanmasına kadar her aşamada emekleri bulunan öğrencilerimiz, unutamayacakları deneyimler yaşama fırsatı buldular.

Son olarak yarışmamıza katılan öğrencilerimize günün anlam ve önemini hatırlatacak hediyeler takdim edildi.

Eylül ayından bu yana emeğini eksik etmeyen tüm öğrencilerimize katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarının artarak devamını dileriz.

17 Mart 2016 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not