İnsan Kaynakları

Modafen

Modafen Anlayışı

Modafen, kuruluş felsefesi doğrultusunda, Türkiye’de sosyal ve akademik açıdan optimum dengenin elde edildiği bir eğitim sistemi oluşturmayı hedefleyerek, A-tipi eğitim ve öğretim anlayışını benimsemiştir.

Modafen Çekmeköy Kampüsümüzde; EdukaKids Anaokulu, Modafen İlkokul, Ortaokul ve Lisesi ile gelecek nesillerin eğitimine destek vermekteyiz.

“Bir kez Modafenli, her zaman Modafenli.”

Modafen’de Kariyer

Modafen kültür ve yapısına aşina, bizlerle çalışmaktan memnun olacak, öğretmenlik mesleğine kendini adamış ve parlak nesiller yetiştirmeyi amaç edinmiş, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, pozitif, dürüst, özgüveni yüksek tüm branşlardan öğretmenlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Gelecek nesilleri birlikte eğitmek ve Modafen Ailesi’ne katılmak isteyen değerli öğretmenlerimiz, özgeçmişlerini bizlerle paylaşabilirler.

Modafen
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not