İnsan Kaynakları

Modafen

Modafen Anlayışı

Modafen, kuruluş felsefesi doğrultusunda, Türkiye’de sosyal ve akademik açıdan optimum dengenin elde edildiği bir eğitim sistemi oluşturmayı hedefleyerek, A-tipi eğitim ve öğretim anlayışını benimsemiştir.

Modafen Çekmeköy Kampüsümüzde; EdukaKids Anaokulu, Modafen İlkokul, Ortaokul ve Lisesi ile gelecek nesillerin eğitimine destek vermekteyiz.

“Bir kez Modafenli, her zaman Modafenli.”

Modafen’de Kariyer

Modafen kültür ve yapısına aşina, bizlerle çalışmaktan memnun olacak, öğretmenlik mesleğine kendini adamış ve parlak nesiller yetiştirmeyi amaç edinmiş, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, pozitif, dürüst, özgüveni yüksek tüm branşlardan öğretmenlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Gelecek nesilleri birlikte eğitmek ve Modafen Ailesi’ne katılmak isteyen değerli öğretmenlerimiz, özgeçmişlerini bizlerle paylaşabilirler.

Modafen
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not