Modafen Ailesi

Modafen

Modafen Kültürü

Modafen çatısı altında toplanan bireyler; mezunları ile irtibatı kesmeyen, onlara okul sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri yardım ve desteği sunan, yurt dışı eğitim bursları, değişim programları, staj olanakları ve yaz/kış kampları gibi konularda danışmanlık sağlayan, onları ileri düzeyde ulusal veya uluslararası sınavlara hazırlayan bu kurumun ayrılmaz birer parçası hâline gelirler.

Tüm bireylerine toplumda örnek kişiler olabilmek için çalışmayı ve öğrenmeyi aşılayan Modafen, öğrencilerin A-tipi birey olma yolunda rol modeli olarak gördükleri eğitmenlerinin destekleri ile güçlenerek bugünkü hâlini almıştır. Öğrenciler, ağabey ve abla olarak gördükleri büyükleriyle saygı ve sevgi çerçevesinde gelişen birliktelikler kurarlar. Bu sayede hem eğitmenleri hem de arkadaşlarıyla okul hayatı sonrasında da sürdürebilecekleri kalıcı dostlukların temelleri atılmış olur.

Modafen’de her öğrenci, aile içinde olmanın verdiği bir güven duygusu ile samimiyet ortamında yetişir.

Aile Yapısı

Modafen’de okul öncesi eğitim düzeyinde başlayan ve öğrencilerin yaşları büyüdükçe sağlamlaşarak ve derinleşerek devam eden bu aile anlayışı Modafen Anaokulu (EdukaKids), Modafen İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi ile üniversiteye kadar uzanan bir sürece yayılmıştır. Modafen; öğrencilerin okulda geçirdiklerin süreden çok, bu süreç içinde edinilen tecrübelere ve kurulan ilişkilere önem verdiğini parolasında özetlemektedir:

“Bir kez Modafenli, her zaman Modafenli.”

Modafen
Modafen

Bir kez Modafenli olarak kabul edilen her öğrenciyle birlikte Modafen ailesinin değerli birer parçası haline gelen velilere de birer Modafen Kulüp numarası verilir. Bu numaralar ile veliler de yabancı dil derslerine, spor aktivitelerine, sanatsal etkinliklere ve kişisel gelişim seminerlerine katılma ve Modafenlilere özel avantajlardan yararlanma fırsatı elde eder.

modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not