Öğrencimiz Ali Ehad, Avrupa Karting Şampiyonası Hazırlıklarını Kış Kupası’nda Sürdürdü

1637 numaralı öğrencimiz Ali Ehad Türker, 21-23 Şubat 2020 tarihleri arasında Campillos’ta Rotax Max Challenge Trophy Winter Cup’a katıldı.

21 Şubat 2020 Cuma günü yapılan sıralama turlarında kendi grubunun en iyi üçüncü, 78 pilot arasında ise günün en iyi onuncu zamanına sahip olarak eleme yarışlarına çıkmıştır.

Eleme yarışlarını ise ilk 4’te bitirerek, topladığı puanlarla Pre-Final yarışında 12. sıradan kalkış yapmaya hak kazanmıştır.

İsveç, Portekiz, Belçika gibi şampiyon pilotların ve 3. Dünya Şampiyonu’nun da yer aldığı yarışta 15.liğe kadar yükselmiştir.

Yaşadığı teknik arıza sonucu final yarışına sondan kalkarak devam eden öğrencimiz, aksiliklere rağmen yarışı 22. sıradan bitirmiştir.

Avrupa Karting Şampiyonası öncesi hazırlık niteliğinde olan Kış Kupası’nda aldığı başarılı sonuçlarla iddiasını kanıtlayan öğrencimiz Ali Ehad’ı kutluyor, şampiyona heyecanını yürekten paylaşıyoruz.

26 Şubat 2020 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not