Ali Ehad Türker Avrupa Şampiyonası Yolunda

2019 yılında ülkemizi Avrupa Karting Şampiyonası’nda kendi kategorisinde temsil etmiş tek Türk pilot olan 1637 numaralı öğrencimiz Ali Ehad Türker, 2020 yılında da ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyor.

Türker, ülkelerinin şampiyonları ve önde gelen 285 pilotun yarışlara hazırlandığı İspanya’nın Campillos Pisti’nde, kendi kategorisindeki 97 sporcu ile Kış Kupası’nda pisteki yerini almak için hazırlanmaktadır.

İki hafta önce dört günlük antrenman ile çalışmalarını sürdüren Ehad Türker; Kanada ve Büyük Britanya şampiyonlarının da bulunduğu pilotlar arasında, hafta sonunun pist üzerinde en iyi derecesini de elde ederek yarışlardaki iddiasını ortaya koymuştur.

16 yaşındaki sporcumuz, Avrupa Şampiyonası’nın yanı sıra bu sene Belçika Karting Şampiyonası’nda da boy göstermeye hazırlanıyor. Genç sporcumuz Türker, motor sporlarına değerli pilotlar yetiştirmiş, Dünya ve Avrupa Şampiyonları’nın F2 ve F3’e yükselen serüvenlerinde en büyük katkı sahibi olan Kr-Sport takımının kadrolu pilotu olarak ülkemizi temsil edecek. 👏👏

Modafen Ailesi olarak öğrencimize başarılar diliyor, yürekten destekliyoruz.

21 Şubat 2020 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not