Türkçenin Doğru ve Etkin Kullanımı Söyleşisi ⋅ Modafen

Türkçenin Doğru ve Etkin Kullanımı Söyleşisi

1932’deki ilk Türk Dil Kurultayının açılış günü olan 26 Eylül ülkemizde her yıl “Dil Bayramı” olarak kutlanmaktadır. Modafen olarak ana dilimizin önemini biliyor ve “Dilini kaybetmiş bir millet yok olmaya mahkumdur.” ilkesi ışığında öğrencilerin farkındalığını arttırmak için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

5 Ekim 2016 Çarşamba günü okulumuzda akademisyen-yazar Doç. Dr. Necdet Neydim ve yazar Tülin Kozikoğlu “Türkçenin Doğru ve Etkin Kullanımı” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi. Dil Bayramı kapsamında düzenlenen söyleşide öğrencilere yazı dili, prestij dil, dilin doğuşu, ana dilin doğru ve etkin kullanımı gibi konularda bilgi verildi. Programın sonunda hediyeleri takdim edilen konuklarımıza, öğrencilerimizin yoğun ilgisi ile veda edildi.

7 Ekim 2016 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not