Okan Üniversitesi’nin Düzenlediği Rusça TORFL Sınavları Başarıyla Tamamlandı ⋅ Modafen

Okan Üniversitesi’nin Düzenlediği Rusça TORFL Sınavları Başarıyla Tamamlandı

Rusya Federasyonu Eğitim ve Bilim Bakanlığı’na bağlı ve merkezi Moskova’da olan Puşkin Devlet Rus Dili Üniversitesi tarafından düzenlenen Uluslararası Rusça TORFL sınavları yapıldı.

Modafen’li öğrencilerimizin de katıldığı sınavlar, A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinde okul çağındaki çocuklar ve bilingual (iki dilli) çocuklar için yapıldı. Öğrencilerimizden Dora Çetin “İki dilli çocuklar” için B1 seviyesinde, diğer öğrencimiz Tara Taşören ise A1 seviyesinde başarı göstererek sertifika almaya hak kazandı.

Modafen ailesi olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının eğitim hayatları boyunca devam etmesini diliyoruz.

27 Kasım 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not