Yüzücülerimiz İstanbul’u Finale Taşıdı ⋅ Modafen

Yüzücülerimiz İstanbul’u Finale Taşıdı

İstanbul için kulaç atan yüzücülerimiz ilimizi finale taşıdı. 11-12 Mart tarihlerinde Kocaeli’de yapılan Anadolu Yıldızları Ligi (ANALİG) yarı final yüzme yarışlarında 12 il takımından 550 sporcu finallere katılabilmek için mücadele etti.

İstanbul karmasında yer alan 10 Modafenli kız ve erkek yüzücümüz bu heyecanlı organizasyonun içinde ilimizi başarıyla temsil etti. 6. sınıf öğrencimiz Ceyda Özcan, 50 metre sırtüstü yüzme sitilindeki harika performansıyla bronz madalya kazanarak kürsüdeki yerini aldı. Bursa’daki grup yarışlarından kendi derecelerini geliştirip daha hızlı yüzen kız takımı öğrencilerimiz bu üstün performanslarıyla ilimizi ilk üçe sokarak finale taşımış oldu.

İstanbul Karması Kız Yüzme Takımı 1-2 Nisan’da Çanakkale’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine katılacak. Yüzme kulübü öğrencilerimizi tebrik eder, finallerde başarılar dileriz.

Yüzme Takımı Öğrencilerimiz:

 • Azra Dinler
 • Defne Duru Dilek
 • Ceyda Özcan
 • Ela Özkan
 • Duru Yılmaz
 • Zeynep Kesim
14 Mart 2017 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not