Yüzme Takımımızın Hafta Sonu Etkinliği

8 Şubat 2020 Cumartesi sabahı, yüzme takımındaki sporcularımız antrenman sonrası, test yarışmasına katıldılar. 42 sporcumuz, katıldıkları test yarışmasında başarılı performanslar göstererek, sezondaki yarışmalara hazır olduklarını kanıtladılar.

“Yüzme Kek Kupası” adı altında düzenlenen etkinliğimizde, yarışma sonrası sporcularımız, velilerimiz ve antrenörlerimiz, evde hazırlayıp getirdikleri birbirinden lezzetli kek, börek, kurabiyeler ve en önemlisi sıcak bir sohbet eşliğinde keyifli bir cumartesi geçirdiler.

Sezon içerisindeki yarışmalara haftada 6 gün hazırlanan performans takımı sporcularımızı, test yarışındaki başarılı performanslarından dolayı kutlarız.

Değerli velilerimize hazırladıkları birbirinden lezzetli yiyecekler ve bu keyifli cumartesi etkinliği için teşekkür ederiz.

10 Şubat 2020 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not