Yüzme Takımımızın Hafta Sonu Etkinliği ⋅ Modafen

Yüzme Takımımızın Hafta Sonu Etkinliği

8 Şubat 2020 Cumartesi sabahı, yüzme takımındaki sporcularımız antrenman sonrası, test yarışmasına katıldılar. 42 sporcumuz, katıldıkları test yarışmasında başarılı performanslar göstererek, sezondaki yarışmalara hazır olduklarını kanıtladılar.

“Yüzme Kek Kupası” adı altında düzenlenen etkinliğimizde, yarışma sonrası sporcularımız, velilerimiz ve antrenörlerimiz, evde hazırlayıp getirdikleri birbirinden lezzetli kek, börek, kurabiyeler ve en önemlisi sıcak bir sohbet eşliğinde keyifli bir cumartesi geçirdiler.

Sezon içerisindeki yarışmalara haftada 6 gün hazırlanan performans takımı sporcularımızı, test yarışındaki başarılı performanslarından dolayı kutlarız.

Değerli velilerimize hazırladıkları birbirinden lezzetli yiyecekler ve bu keyifli cumartesi etkinliği için teşekkür ederiz.

10 Şubat 2020 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not