Yüzme Kulübümüzde Mayıs-Haziran Başarılar ve Etkinliklerle Geçti ⋅ Modafen

Yüzme Kulübümüzde Mayıs-Haziran Başarılar ve Etkinliklerle Geçti

Deniz Yıldız Türkiye Şampiyonu

8. sınıf öğrencimiz Deniz Yıldız, 27-29 Mayıs 2015 tarihlerinde Çorum’da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Kategorisi Yüzme Türkiye Şampiyonası’nın ilk gününde 50 metre serbest branşında Modafen adına kulaç atarak 00:26:73’lük derecesiyle 38 rakibi arasından Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Deniz Yıldız, Türkiye Şampiyonası’na katılabilmek için önce İstanbul şampiyonu oldu.Daha sonra Karabük’teki grup elemelerinde 27 saniyeyle ikinci oldu. Çorum’daki finalde 27 saniyenin altına inerek müthiş bir performans gösterdi ve altın madalyaya uzandı.

Şampiyon yüzücümüz Deniz Yıldız’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yüzme Şenliğimiz Coşkuyla Yaşandı

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Modafen Yıl Sonu Yüzme Şenliği”ne 5-12 yaşları arasındaki genç yüzücülerimiz katıldı.Açılışta Modafenli senkronize yüzücülerimiz gösterilerini sergilediler. Yüzme okulu ve yüzme kulübü öğrencilerimizin yer aldığı yüzme şenliğinde çeşitli kategorilerde yarışlar yapıldı.

Yüzme şenliğinde birbirinden heyecanlı yarışların yanı sıra geçen yıl belirlenen Modafen yüzme havuzu rekorlarının da 31 tanesi kırıldı. Velilerimiz de çocuklarının yarışlardaki performansını konferans salonundan canlı yayınla izlediler.

Bu güzel etkinlikte milli takım sporcularından 2015 Balkan şampiyonu Gökhan Bozyiğit, 2015 açık yaş bayan Türkiye şampiyonu Ayşe Ezgi Yazıcı ve Türkiye Şampiyonu öğrencimiz Deniz Yıldız da öğrencilerimizin heyecanına ortak oldu.

Şenlik sonunda yarışlara katılan 102 yüzücümüz, öğretmenlerinin elinden madalya ve sertifikalarını aldılar.

Dilara Özcan İstanbul Şampiyonu

1-2 Haziran 2015 tarihlerinde İstanbul’da yapılan Okul Sporları Minikler Kategorisi Yüzme İstanbul Birinciliği’nde kulaç atan Modafen Yüzme Kulübü sporcusu 4. sınıf öğrencimiz Dilara Özcan, 50 metre sırtüstünde 00:37,27’lik derecesiyle 101 rakibi arasından birinci olarak İstanbul Şampiyonu olmuştur.

İlk Kupamızı Kazandık

1-2 Haziran 2015 tarihlerinde İstanbul’da yapılan Okul Sporları Minikler Kategorisi Yüzme İstanbul Birinciliği’nde takım halinde yarışan Modafen Yüzme Kulübü 4. sınıf öğrencilerimiz, iki gün süren yarışlar sonunda bayanlar kategorisinde 130 okul arasından İstanbul 4.sü olarak kupa kazanmışlardır.

Kupa kazanan minik bayan takımı öğrencilerimiz:

 1. Ceyda Özcan
 2. Dilara Özcan
 3. Ece Kulabaş
 4. İrem Ertüzün
 5. Zeynep Eda Tavşan

Anaokulu Öğrencilerimiz Kıyafetleriyle Yüzdüler

Modafen Yüzme Kulübü’nde çalışmalarını sürdüren anaokulu öğrencilerimiz “kıyafetimle de yüzebilirim” projesinin son gününde yüzme derslerini şort ve tişörtleriyle birlikte gerçekleştirdiler.

Yıl içerisinde yüzme tekniklerinin yanında güvenli yüzme eğitimi de alan öğrencilerimiz, tehlike anında kıyafetleriyle de yüzebilme becerilerini başarıyla sergilediler.

Önemli bilgi: Çocuklarımız yüzme bilseler bile yaz dönemlerinde kıyafetleri üzerindeyken havuza düşme riskiyle karşı karşıya kalabilirler.Su çeken kıyafetlerle yüzmek oldukça zordur ve tecrübeniz yetersizse büyük tehlike yaşayabilirsiniz.Projemizin ana teması bu riski azaltmaktır.

15 Haziran 2015 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not