Yüzme Kulübü Öğrencilerimiz Temmuz Ayına Madalyayla Başladı ⋅ Modafen

Yüzme Kulübü Öğrencilerimiz Temmuz Ayına Madalyayla Başladı

9-10 yaş grubu yüzücülerimiz, 4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde Kabotaj Bayramı kutlamaları dolayısıyla düzenlenen müsabakada Galatasaray, Fenerbahçe, Enka, TSYD gibi güçlü kulüplerin de aralarında olduğu rakipleriyle yarıştılar.

Sporcumuz Dilara Özcan, 100 metre sırt üstünde 1:24:38’lik derecesiyle 39 rakibi arasından ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Sporcumuz Elif Alkış, 50 metre kelebekte 43:49’luk derecesiyle 32 rakibi arasından İstanbul üçüncüsü olarak bronz madalya kazanmıştır.

Ayrıca bu sene kurulan 9 yaş bayan bayrak takımını oluşturan sporcularımızdan Beyza Akyol, Rona Çetin, İnci Yazıcı ve Elif Alkış harika performanslarıyla rakiplerini geride bırakarak İstanbul dördüncüsü olmuşlardır.

Yarışlara katılan tüm yüzme kulübü sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

7 Temmuz 2015 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not