Yıl Sonu Gösterisinde Büyüleyici Performanslar

Modafen’in gelenekselleri arasında yer alan “Yıl Sonu Gösterisi”ne yine büyüleyici performanslar damga vurdu. Bu yıl Caddebostan Kültür Merkezinin ev sahipliği yaptığı gösteride küçükten büyüğe 133 öğrencimiz ve sanat bölümü öğretmenlerimiz, salonu dolduran Modafen ailesine büyük bir görsel şölen sundular.

Dans Kulübü, Tiyatro Kulübü, Müzik Kulübü’nün Kasım ayından bu yana özverili çalışmalarla hazırlandıkları gösteride etkileyici danslar, güldüren skeçler, koronun ezgileri ve jimnastik performansları yer aldı.

Gösteriler boyunca öğrencilerimiz büyük efor sergilediler. Velilerinin karşısına bazen bir balerin bazen bir hip-hop’çı, bazen İspanyol güzeli bazen Karadeniz uşağı, bazen bir robot bazen bir zombi olarak çıkan öğrencilerimiz, gösteri sonunda büyük alkış topladılar.

CKM’yi dolduran 600 velimiz, dans performanslarını soluksuz izlerken, Tiyatro Kulübü’nün hazırladığı birbirinden ilginç skeçlerle de nefes aldılar. Müzik öğretmenlerimizin şefliğindeki okul koromuz ise yaratıcılıklarını konuşturarak dinleyenlere sıra dışı ezgiler sundular.

Modafen Yıl Sonu Gösterisi boyunca şehit madencilerimiz de yüreğimizde sızı olarak duruyordu. Cimnastik eğitmenimiz, yerin metrelerce altındaki kömür karasını dansı ile canlandırırken, gösteri sonunda selama kafalarında ışıklı baretlerle çıkan öğrencilerimiz de Somalı madencilerimizi saygıyla andılar.

Dans Bölüm Başkanı Tarhan Eroğlu, Dans Eğitmeni Caner Peçenek, Tiyatro Eğitmeni Mert Yılmaz, Cimnastik Eğitmeni Gülcan Pastırmacı, Müzik Öğretmeni Elvan Onay ve Ezgi Türdü; törenin sonunda yaptıkları konuşmada emek sergileyen tüm öğrencilere ve salonu dolduran Modafen ailesine teşekkürlerini sundular.

20 Mayıs 2014 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not