Yeni Yılı Hep Birlikte Kutladık ⋅ Modafen

Yeni Yılı Hep Birlikte Kutladık

Modafen’de, yılın son haftasında yeni yıl coşkusu hakimdi. Okulun her köşesindeki rengârenk, ışıl ışıl süslemeler yeni yılın gelişini müjdeliyordu. Koridorlarda ise her sınıftan ayrı ayrı yükselen yeni yıl ezgileri hakimdi. Tüm okulu saran yeni yıl coşkusu, öğrenci ve öğretmenlerimiz için özel olarak hazırlanan kutlama programlarıyla devam etti.

İlk kutlama 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri için yapıldı. 26 Aralık 2012 Çarşamba günü konferans salonunda bir araya gelen öğrenciler, “Mim Depo” pandomim grubunun gösterileriyle eğlenceye start verdiler. Pandomim gösterisinin ardından, sahneye öğretmenimiz Zeynep Kalkavan çıktı. Zeynep öğretmenimiz öğrencilere sihirli dakikalar yaşattı. 1, 2 ve 3. sınıfların keyifli kutlamalarının ardından ikinci kutlama 4, 5 ve 6. sınıflar için yapıldı. “Mim Depo” ekibi ilgi çekici gösterisini bu defa 4, 5 ve 6. sınıf öğrencileri için gerçekleştirdi.

7, 8. sınıf ve lise öğrencilerimiz için ise 27 Aralık 2012 Perşembe günü, bol ritimli bir program hazırlanmıştı. Cenk Serkuş ile birlikte perküsyonları eline alan öğrencilerimiz bütün senenin stresini hareketli ritimlerle attılar.

“Modafen Yeni Yıl Kutlamaları”nın son gününde eğlence sırası öğretmenlerimiz ve tüm idari personelimizindi. Program, 28 Aralık 2012 Cuma günü 16.30’da “Son de Cuba” konseri ile başladı. “Son de Cuba” grubunun çaldığı birbirinden güzel Latin ezgilerine öğretmenlerimiz danslarıyla eşlik etti. Gecenin en keyifli dakikaları ise bilgisayar öğretmenimiz Ender Tuncalı ve drama öğretmenimiz Mert Yılmaz’ın hazırladığı tombala çekilişinde yaşandı. Büyük heyecanın yaşandığı çekilişte, tombala dans öğretmenimiz Tarhan Eroğlu’ndan geldi.

Modafen ailesi olarak uzun bir yılı renkli kutlamalarla geride bıraktık. “Bir kez Modafenli, her zaman Modafenli” diyerek her geçen yıl büyüyen ailemizle 2013’e de gülümseyerek bakmaya devam edeceğiz…

2 Ocak 2013 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not