Yazar Söyleşileri’nde Konuklar, Birsin ve Hepçilingirler oldu

Öğrencilerimizde öğrenmeyi pekiştirmek ve düşünmeyi geliştirmek amacıyla okuduğumuz kitapların yazarları ile tanışmaya Zeynep Birsin’le devam ettik. Tüm 3. sınıf öğrencilerimizle birlikte 13 Kasım 2019 Çarşamba günü okulumuz konferans salonunda gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Birsin’in sekiz kitaptan oluşan Ege ve İpek’in Değerleri serisinden Ege’nin Tatili isimli kitabını okuduk. Okudukları kitapların yazarları ile tanışmaktan çok mutlu olan öğrencilerimiz kitaplarını imzalatmayı da ihmal etmedi.

4. sınıflar yazar etkinliklerine ise Ardahan’dan Gelen Mektup kitabıyla Feyza Hepçilingirler katıldı. Öğrencilerimizin kitabıyla ilgili detay soruları Hepçilingirler’i memnun etti. Öğrencilerimiz ayrıca, Hepçilingirler’in yazarlık macerası hakkında da kendisinden bilgi aldı.

15 Kasım 2019 Cuma günü konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Hepçilingirler, kitabıyla Ardahan’ı okuyucularına yakın kılmak istediğini, orada da Türkçe konuşan ve okuyup yazan akranlarımız olduğunu okuyucularına göstermek istediğini ifade etti.

15 Kasım 2019 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not