Yazar Öğrenci Buluşmaları ⋅ Modafen

Yazar Öğrenci Buluşmaları

“Kitap Doktoru” kitabından yola çıkarak iki, üç ve dördüncü sınıflar için kitap ve kitap okuma alışkanlığı gibi kavramları mizahi bir üslupla “Kitap Doktoru” isimli tek kişilik gösterisinde irdeleyen Rıfat Batur Modafen’deydi.

Gerçekleştirdiği sahne performansıyla kitap okuma alışkanlığını eğlenceli bir bakış açısıyla sevdirmeyi sürdürürken, meddahlık ve hikaye anlatıcılığı gibi çeşitli tek kişilik gösteri biçimleriyle harmanladığı sunumunda, kimi interaktif iletişimlerle anlatısını zenginleştirerek çocuklarımızın kitaplara bir adım daha yaklaşmalarını amaçladığı gösterisine öğrencilerimiz büyük ilgi gösterdi.

Yazar Öğrenci Buluşmalarında konuğumuz olan bir diğer yazarımız da Haldun Açıksözlü oldu. 1 ve 2. sınıflarımızın katıldığı konferansta özgürlük temalı “Kurt ile Köpek” masalını çocuklarla birlikte yaptırdığı canlandırmalarla anlatan yazarımız, konferansın sonunda çocuklara kitaplarını imzaladı.

10 Haziran 2015 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not