Yalova Gezisi ve Atatürk

Atatürk’ün “Benim güzel kentim” diye nitelendirdiği Yalova gezimizle Ata’mızın yaşadığı mekanları ve mirasını öğrencilerimize tanıttık, Atatürk sevgilerini derinleştirerek onu daha iyi anlamalarını sağladık.

“Yürüyen Köşk”, “Atatürk ve Çocuk Müzesi”, “Karaca Arboretumu” ve “Yalova Atatürk Köşkü”ne gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle, öğrencilerimizin zihninde daha zengin bir Atatürk portresi oluşturduk.

Öğrencilerimizin sadece akademik anlamda değil, sosyal ve kültürel anlamda da zengin bir birikime sahip olmalarını amaçlayan okulumuz bu amaçla düzenlediği gezilerle, öğrencilerimize yeni yerler tanıtmaya ve onların hayata daha geniş bir çerçeveden bakmalarını sağlamaya devam edecek.

 

10 Ekim 2019 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not