Yalova Gezisi ve Atatürk ⋅ Modafen

Yalova Gezisi ve Atatürk

Atatürk’ün “Benim güzel kentim” diye nitelendirdiği Yalova gezimizle Ata’mızın yaşadığı mekanları ve mirasını öğrencilerimize tanıttık, Atatürk sevgilerini derinleştirerek onu daha iyi anlamalarını sağladık.

“Yürüyen Köşk”, “Atatürk ve Çocuk Müzesi”, “Karaca Arboretumu” ve “Yalova Atatürk Köşkü”ne gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle, öğrencilerimizin zihninde daha zengin bir Atatürk portresi oluşturduk.

Öğrencilerimizin sadece akademik anlamda değil, sosyal ve kültürel anlamda da zengin bir birikime sahip olmalarını amaçlayan okulumuz bu amaçla düzenlediği gezilerle, öğrencilerimize yeni yerler tanıtmaya ve onların hayata daha geniş bir çerçeveden bakmalarını sağlamaya devam edecek.

 

10 Ekim 2019 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not