Yabancı Diller Bölümü Sosyal Sorumluluk Projesi ⋅ Modafen

Yabancı Diller Bölümü Sosyal Sorumluluk Projesi

Bu yıl Mehmetçik Vakfı yararına yapılan Yabancı Diller Bölümü Sosyal Sorumluluk Projesine öğrencilerimiz büyük katkı sağladı.

Öğrencilerimizin desteğiyle gerçekleşen kermes ve sinema bileti satışından elde ettiğimiz gelir ile Mehmetçik Vakfına bağışta bulunuldu. Mehmetçik Vakfının davetiyle öğrencilerimiz ile birlikte aldığımız onur belgesine vesile olan siz değerli velilerimize ve öğrencilerimize Modafen ailesi olarak teşekkür ederiz.

14 Şubat 2018 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not