WTA Championships İstanbul 2013’ü Yerinde İzledik ⋅ Modafen

WTA Championships İstanbul 2013’ü Yerinde İzledik

Bu yıl Sinan Erdem Spor Salonunda üçüncüsü gerçekleştirilen TEB BNP Paribas WTA Championships İstanbul Tenis Turnuvası kapsamında, 22-23 Ekim günlerinde yapılan maçları Modafen Ailesi olarak yerinde izledik. Okulumuzdan kalkan servislerle hep birlikte yola çıkan veli ve öğrencilerimiz; Agnieszka Radwanska, Petra Kvıtova, Serena Williams, Angelique Kerber, Li Na, Jelena Jankovic ve Sara Errani’yi kortta izleme şansına sahip oldular. Dünyanın ilk yedi sırasında bulunan kadın tenisçilerin çekişme dolu maçları, seyircilere heyecanlı anlar yaşattı. Birbirinden güzel maçların ardından servisler ile evlerine dönen veli ve öğrencilerimiz, uluslararası bir turnuvayı yerinde takip etmenin ve dünyaca ünlü tenisçileri izlemenin keyfini yaşadılar.

25 Ekim 2013 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not