Velilerimiz EdukaKids’te Buluştu ⋅ Modafen

Velilerimiz EdukaKids’te Buluştu

EdukaKids, bu hafta sonu velilerimizi ağırladı. Eğitim-öğretim yılının ilk yarısının nasıl geçirdiğini değerlendirmek üzere bir araya gelen velilerimiz, çocukları ile ilgili verimli görüşmeler gerçekleştirdiler.

Öğretmenlerimiz, tüm velilerle çocuklarının sınıflarında bir araya geldiler ve bire bir görüşmelerle çocukların genel durumları, ilgileri, çalışmaları hakkında pek çok bilgi sundular.

Veli görüşmelerinde yoğun bir katılım vardı. Bu vesile ile velilerimiz birbirleriyle sohbet etme imkânı da buldular ve yeni dostluklar oluşturdular.

26 Aralık 2012 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not