Uluslararası Dil Sınavlarında Öğrencilerimizden Üstün Başarı ⋅ Modafen

Uluslararası Dil Sınavlarında Öğrencilerimizden Üstün Başarı

Cambridge Sınavları (Young Learners, KET, PET, FCE, TOEFL, IELTS)

Öğrencilerimiz bu sene de yabancı dil eğitimlerini, uluslararası sınavlarda sergiledikleri üstün başarı ile gösterdiler.

Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan ve bu yıl da okulumuzun sınav merkezi olarak kullanıldığı Young Learners (Starters–Movers–Flyers) sınavlarına 2, 3, 4 ve 5. sınıf öğrencilerimiz, KET ve PET sınavına 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz, FCE sınavına 10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz, TOEFL ve IELTS sınavlarina da 10, 11 ve 12. sınıflarımızdan öğrencilerimiz katıldılar. Öğrencilerimiz, tüm sınavlarda gösterdikleri üstün başarıları ile göz doldurdular. Okulumuzu başarı ile temsil ederek Modafen ailesini gururlandıran öğrencilerimiz, Ekim ayında velilerimizin ve öğretmenlerimizin katılacağı bir törenle sertifikalarını Cambridge Üniversitesi yetkililerinin elinden alacaklar.

Young Learners sınavlarının sonuçlarına göz atmak için tıklayınız.

KET sınavlarının sonuçlarına göz atmak için tıklayınız.

PET sınavlarının sonuçlarına göz atmak için tıklayınız.

Fransızca DELF Sınavları

Öğrencilerimiz Fransızca seviyelerini, uluslararası ve ömür boyu geçerliliği olan DELF sınavlarında test etme şansı buldular. Fransız Kültür Merkezinin okulumuzda düzenlediği iki aşamalı sınavda öğrencilerimiz yazılı ve sözlü olarak değerlendirildi. Sınavlarda üstün başarı gösteren öğrencilerimiz, Fransız Eğitim Bakanlığı tarafından ana dili Fransızca olmayanlara verilen dili beceri sertifikasını (DELF Diploması) almaya hak kazandılar.

Sınava katılan tüm öğrencilerimizi Modafen ailesi olarak kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

A1 diploması almaya hak kazanan öğrencilerimiz:

Maya Tarku, Cengiz Kaan Kuşku, Arzum Kocagöz, Ali Demir, Doğa Yavuz, Osman Ata Vanlı, Aybike Deniz Bilim, Ahmet Fatih Akdeniz, Arda Tarku, Gamze Genç, Gurur Uyanık, Emre Orhan, Selin Karahan, Simden Dayıoğlu, Zeynep Hande Yazıcı, Zeynep Emir, Zeynep Su Mazlumoğlu, İrem Nur Yılmaz, Nartsav Ömür, Cem Ufuk Tuncer, Arda Akyazı, Sanem Bıçakçı, Zeren Bıçakçı.

A2 diploması almaya hak kazanan öğrencilerimiz:

Arda Tarku, Selin Karahan, Gurur Uyanık

B1 diploması almaya hak kazanan öğrencilerimiz:

Ege Kaan Yıldırım, Mahmut Oğuzhan Bıçakçı

B2 diploması almaya hak kazanan öğrencimiz:

Şebnem Kol*

*Frankofon Üniversitelerde eğitim görmek için B2 diplomasının yeterli seviyede olduğunu belirtmek isteriz.

23 Eylül 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not