Uludağ’da Modafen WinterFest ⋅ Modafen

Uludağ’da Modafen WinterFest

Modafen ailesi, “WinterFest Uludağ”da bir araya geldi. Bu yıl festival haline dönüştürdüğümüz Uludağ gezimizin ilk bölümü yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. EdukaKids, ilkokul, ortaokul öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimizden oluşan ilk grubumuz dört gün boyunca Uludağ’ın keyfini yaşadı.

Perşembe günü başlayan “Modafen WinterFest”in adresi, Alkoçlar Zone 2 Otel’di. Öğrencilerimiz, otele yerleştikten sonra soluğu hemen kayak pistinde aldılar. Uludağ Kayak Akademisi eğitmenleri eşliğinde kayak ve snowboard derslerine başlayan öğrencilerimiz, Uludağ’ın heyecanını yaşamaya başladılar. Öğrencilerimiz kayak pistinde yalnız değillerdi; velilerimiz ve öğretmenlerimiz de kayak takımlarını alarak öğrencilerimizin heyecanına ortak oldular. Pistte sarf edilen efor, akşam yapılan havuz ve hamam keyifi ile geri toplandı.

Ertesi günü de kayak aktiviteleri ile geçiren ailemiz, akşamüstü eğlenceli kızak yarışları gerçekleştirdiler. Akşam yemeğinin sürprizi ise doğum günü kutlamaları oldu. Doğum günleri Modafen WinterFest denk gelen öğrencilerimiz, bu güzel sürpriz ile şaşkınlığı ve mutluluğu bir arada yaşadılar.

Üçüncü gün ise birçok farklı etkinlikle geçti. Sabahki kayak keyfine öğlen sucuk-ekmek partisi ile ara verildi. Akşamüstü ise kayak okuluna katılan gruplarımız gösteri gerçekleştirdi. Üç gün boyunca derslerde gösterdikleri performansla göz dolduran öğrencilerimiz, müthiş bir özgüvenle zirveden aşağıya slalom yaparak başarıyla indiler. Öğrencilerimizin bu başarısı Uludağ Kayak Akademisi tarafından verilen sertifika ve hediyelerle taçlandırıldı. Üçüncü gün velilerimize özel gerçekleştirilen canlı müzik programı ile son buldu.

Dolu dolu geçen Winterfest’in son günü gelmişti. Karın keyfini son ana kadar yaşamak isteyen öğrencilerimiz, otelden çıkış yapana kadarki vakti de kayak, snowboard ve kızak aktiviteleri ile geçirdi. Dönüş yolundaki lezzetli iskender kebap molasından sonra, otobüslerimiz akşam saatlerinde okulumuza vararak “Modafen WinterFest”in ilk bölümünü tamamlamış oldular.

20 Ocak 2014 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not