Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda 1 Kupa 21 Madalya Modafenlilerden ⋅ Modafen

Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda 1 Kupa 21 Madalya Modafenlilerden

1-2 Mart 2016 tarihlerinde Kocaeli Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleşen Milli Eğitim Bakanlığı Liselerarası Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda yarışan Modafen Yüzme Erkek Takımı, 6 altın – 3 gümüş ve 12 bronz madalya kazanarak 56 okul takımı içerisinden Türkiye dördüncüsü olarak kupa kazanmıştır.

Bu sezon kendilerinden üç yaş büyükleriyle yarışıp takım halinde İstanbul ikincisi, yarı final grup birincisi ve Türkiye dördüncüsü olan Modafenli yüzücülerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Demirkan Demir: 4 Altın, 2 Bronz
Doğu Alpay: 2 Altın, 1 Gümüş, 3 Bronz
Tuna Özaltın: 1 Gümüş, 3 Bronz
Deniz Yıldız: 1 Gümüş, 2 Bronz
Burak Ataklı: 1 Bronz
Yiğit Babayiğit: 1 Bronz

7 Mart 2016 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not