Türkiye Turnuvasında Öğrencilerimizden Büyük Başarı ⋅ Modafen

Türkiye Turnuvasında Öğrencilerimizden Büyük Başarı

Kuşadası Efes Kongre Salonunda gerçekleştirilen Destination Imagination Türkiye Turnuvasına (DAT 17) Modafeni temsilen 7 öğrencimiz katıldı.

322 takımın ve 3000’e yakın öğrencinin katıldığı turnuvaya ikinci kez katılan Modafen lise takımımız, kendi kategorisinde okulumuzu başarıyla temsil etti. Türkiye’de 2003 yılından beri düzenlenen ABD merkezli Uluslararası Destination Imagination Organizasyonu tarafından organize edilen turnuvalarda öğrenciler 2 farklı yarışmaya katıldı.

İlk olarak anlık görev yarışmasında daha önce bilmedikleri bir problemi verilen malzemelerle ve 4 dakika gibi kısa bir süre içerisinde takım olarak çözmeleri istendi. İkinci basamakta ise dönem başında seçtikleri bir göreve hazırlanan öğrenciler sunumlarını 8 dakikalık bir sürede sergiledi. Takım çalışması, yaratıcılık ve problem çözme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla organize edilen turnuvada öğrenciler 6 farklı kategoriden seçtikleri bir kategoride yarıştı.
İki gün boyunca eğlenceli ve heyecan dolu bir yarışma geçiren öğrencilerimiz okulumuzu başarıyla temsil etti.

Modafen ailesi olarak yarışmaya katılan öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

22 Mart 2017 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not