Türkiye Turnuvasında Öğrencilerimizden Büyük Başarı

Kuşadası Efes Kongre Salonunda gerçekleştirilen Destination Imagination Türkiye Turnuvasına (DAT 17) Modafeni temsilen 7 öğrencimiz katıldı.

322 takımın ve 3000’e yakın öğrencinin katıldığı turnuvaya ikinci kez katılan Modafen lise takımımız, kendi kategorisinde okulumuzu başarıyla temsil etti. Türkiye’de 2003 yılından beri düzenlenen ABD merkezli Uluslararası Destination Imagination Organizasyonu tarafından organize edilen turnuvalarda öğrenciler 2 farklı yarışmaya katıldı.

İlk olarak anlık görev yarışmasında daha önce bilmedikleri bir problemi verilen malzemelerle ve 4 dakika gibi kısa bir süre içerisinde takım olarak çözmeleri istendi. İkinci basamakta ise dönem başında seçtikleri bir göreve hazırlanan öğrenciler sunumlarını 8 dakikalık bir sürede sergiledi. Takım çalışması, yaratıcılık ve problem çözme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla organize edilen turnuvada öğrenciler 6 farklı kategoriden seçtikleri bir kategoride yarıştı.
İki gün boyunca eğlenceli ve heyecan dolu bir yarışma geçiren öğrencilerimiz okulumuzu başarıyla temsil etti.

Modafen ailesi olarak yarışmaya katılan öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

22 Mart 2017 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not