Türkiye Pist Şampiyonasında Bir Modafenli ⋅ Modafen

Türkiye Pist Şampiyonasında Bir Modafenli

10. sınıf öğrencimiz Oğul Süleyman Berkel, Türkiye Pist Şampiyonasında mücadele dolu bir hafta sonunu podyumda bitirerek Modafen ailesine bir gurur daha yaşattı.

2014 Türkiye Pist Şampiyonasına, henüz 16 yaşını bitirmediği için özel izinle katılan öğrencimiz, böylece Türkiye Motor Sporları tarihinin en genç pilotu olma unvanına da sahip oldu.

8 yaşından beri ülkemizdeki tüm pistlerde yarışmış olan Süleyman Berkel, diğer pilotlarla sportmence girdiği mücadelelerde izleyenlere her zaman heyecan ve coşku yaşattı. Şimdiden tüm motor camiasında saygınlık elde eden genç pilotumuzu kutluyor, gelecek yarışlarda da başarılarının devam etmesini diliyoruz.

9 Haziran 2014 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not