Tiyatro Kulübü’nden Absürt Komedi: Şerbet ⋅ Modafen

Tiyatro Kulübü’nden Absürt Komedi: Şerbet

Tiyatro Kulübü öğrencileri, Modafen ailesini eğlenceli bir oyunla buluşturdu. Drama öğretmenimiz Mert Yılmaz tarafından yazılan tek perdelik oyun, bir saat boyunca yüzlerdeki gülümsemeyi bir an olsun eksik etmedi.

Şerbet ülkesinde geçen oyun, geçmişin günümüze absürt bir yansıması gibiydi. Vezirin ve kraliyet ailesinin Şerbet ülkesi kralına yaptığı entrikalar üzerinden giden oyunda, pek çok masal kahramanını da bir arada görmek mümkündü.

Oyun boyunca tüm salona hakim olan gülümsemenin en önemli yaratıcılarından biri de tabiî ki öğrencilerimizdi. Rollerini başarıyla ve büyük bir disiplinle icra eden öğrencilerimiz, oyunculuk yetenekleriyle büyük alkış topladılar.

30 Mayıs 2013 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not