Tiyatro Kulübümüz Eğitim Yılını Coşkuyla Kapattı ⋅ Modafen

Tiyatro Kulübümüz Eğitim Yılını Coşkuyla Kapattı

Modafen Tiyatro Kulübü, eğitim yılını coşkuyla sonlandırdı. Kulüp, yıl boyunca düzenlediği etkinliklerle öğrencilerin tiyatro alanındaki yeteneklerini geliştirmeye devam etti. Bu özel dönemi taçlandıran Katılım Sertifika Töreni, öğrencilerin gösterdiği başarıları kutlama ve katılım sertifikalarını takdim etme fırsatı sundu.

Öğrencilerin aileleri için sahneden okudukları mektuplar etkinliğe katılan herkese duygusal anlar yaşattı.

Törende, Primat Atölye kurucusu ve deneyimli eğitmen Alper Baytekin’in sahnelediği ve ulusal ile uluslararası arenalarda defalarca sergilenmiş, çeşitli ödüller kazanmış “Beceriksiz Kralın Öyküsü” adlı oyun, seyircilere ücretsiz olarak sunuldu. Oyun, katılımcıların dikkatini başından sonuna kadar çekerek büyük bir ilgiyle izlendi. Sahnedeki performans ve oyunun derin anlamı, izleyicileri adeta büyüledi.
Veliler ve çocuklar, etkinlikten büyük keyif aldıklarını ve verimli bir zaman geçirdiklerini belirttiler. Bu başarılı etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan herkese teşekkürlerimizi sunuyor, gelecek etkinliklerde de aynı coşkuyu paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.

5 Haziran 2024 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not