Tiyatro Kulübü Öğrencilerimizden Şiir Dinletisi

Modafen Tiyatro Kulübü öğrencileri duygu dolu bir geceye imza attılar. Uzun zamandır özverili çalışmalarla hazırlanılan gecede, aşk şiirleri seslendirildi. Öğrencilerimiz, seslendirdikleri duygu dolu şiirleri beyaz perdede sergiledikleri gölge oyunları ile desteklediler.

Öğretmenlerimizin de aşk gecesine sunduğu katkı, ortaya büyüleyici bir kareografi çıkarttı. Ezgi Türdü keman ve piyano ezgileriyle, Tarhan Eroğlu gölge danslarıyla, Ayça Tunçel seslendirdiği “Ayrılık Sevdaya Dahil” şarkısıyla ve Mert Yılmaz “Aysel Git Başımdan” şiiri ile öğrencilerimize eşlik ederek kıpkırmızı bir gece yaşattılar.

19 Mart 2014 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not