Tenis’de Büyük Başarı

Milli Eğitim Bakanlığı, Ortaöğretim Eğitim kurumları arasında yapılan “Türkiye Tenis Şampiyonası”nın İstanbul elemelerine katılan Modafen Tenis Kulübü oyuncuları “Abdülhak Nar, Ozan Bakkal, Cem Sunay” Bilfen, Anabilim, Silivri okullarının da aralarında bulunduğu gruptaki tüm maçlarını 3-0 kazanmış ve turnuvanın ilk bölümünü grup birincisi olarak tamamlamıştı.

Dün ve bugün yapılan yarı final maçları sonucunda Modafen Tenis Kulübü oyuncularımız takım olarak tüm İstanbul okulları arasında 3. olma başarısını göstererek madalya kazandılar ve ileriki bir tarihte yapılacak Türkiye finallerine katılmayı hak ettiler.

Tüm oyuncularımızı, baş antrenörümüz Michel Verpeaux, yardımcı antrenörlerimiz İsmail Göncü ve Kamil Eren’i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

23 Şubat 2015 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not