Tatlı ve Renkli Gün “Modafen Cupcake Günü” ⋅ Modafen

Tatlı ve Renkli Gün “Modafen Cupcake Günü”

Gökkuşağı renkleri ile güne merhaba dedik. Çünkü lezzet ve sanatı buluşturan bu tatlı gün “Modafen Cupcake Günü” idi. Bir Modafen geleneği haline gelen, lezzetli ve rangarenk görünüşleriyle kalbimizi çalan şirin mi şirin cupcake’ler bizleri hayal dünyasına davet ediyor. Renk armonisinin yaşandığı bu tatlı ve eğlenceli günde iştah kabartan görünüşleriyle gülümseyen sevimli cupcakeler tattık, yarattık.

Öğrencilerimiz resim öğretmenleriyle birlikte hayal dünyalarına dalıp, kendi kafelerinin vitrin tasarımlarını yaptılar. Limonatalar ve meyvelerin eşlik ettiği cupcakeleri yorumladılar. Kafelerinin menülerini hayal ettiler, kuru boyalar ve keçeli kalemlerle kendi cupcakelerini çizdiler. Kolaj tekniği ile yaptıkları kocaman cupcakeler okulumuzun duvarlarını süsledi.

Gastronomi etkinliğine katılan lise öğrencilerimiz, ilkokul 1. sınıf öğrencilerimizle birlikte şeker hamurundan yaptıkları birbirinden renkli şekillerle cupcakelerini süsleyerek, etkinlikten büyük keyifle ayrıldılar.

Kasım ayında doğan 1. sınıf öğrencilerimiz doğum günü mutluluklarını “Modafen Cupcake Günü” mutluluğuyla birleştirdiler.

Modafen ailesi olarak tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle paylaştığımız bu tatlı gün hatırımızda rengarenk izler bıraktı.

Bu güzel güne katkı sağlayan ve Modafen ailesini harika cupecake’ler ile buluşturan, “Queens Mutfak” ve “Happy Caking”’e teşekkür ederiz.

Kasım ayında doğan 1. sınıf öğrencilerimiz

Ela Özkan
Taylan Pur
Feridun Emre Kızan
Ela Derman
Asya Fındıklıdere
Metinata Erdoğan
Mustafa Arda Karaaslan
Naz Tarhan

20 Kasım 2014 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not