Tat ve Eğlence Cupcake’lerde Buluştu ⋅ Modafen

Tat ve Eğlence Cupcake’lerde Buluştu

Okulumuzun lezzetli klasiklerinden biri olan “Modafen Cupcake Günü” dün gerçekleştirildi. Öğrencilerimizin her sene heyecanla beklediği bu renkli ve eğlenceli günde ortaya yine mutlu yüzler çıktı.

Cupcake Günü’nün bu seneki başlangıcı da okulun rengârenk süslenmesi ile yapıldı. Okulumuzun her köşesi sevimli cupcake figürleri ve posterleri ile donatıldı. Modafen için özel hazırlanan birbirinden renkli birbirinden şık cupcake’ler, zarif stantlara özenle yerleştirildi.

İlk ders saati, öğrencilerimizin enfes cupcake’ler ile buluşma vaktiydi. Tüm okula dağıtılan cupcake’ler afiyetle yendikten sonra sıra eğlenceli aktivitelere gelmişti. 1. sınıf öğrencilerimiz şeker hamurundan yaptıkları “kitap” figürleri ile cupcake’lerini süslerken diğer öğrencilerimiz de cupcake gününün hatıra çerçevelerinde ilginç fotoğraflar çektirdiler. Hatta sevimli cupcake’ler ile doğum günlerini kutlayan öğretmen ve öğrencilerimiz bile oldu. Kasım ayında doğan 1. sınıf öğrencilerimiz, doğum günü mutluluklarını “Modafen Cupcake Günü” mutluluğuyla birleştirdiler.

Böylece Modafen’in geleneksel günlerinden biri daha güzel anlar ve eğlenceli anılar ile sona erdi.

Bu güzel güne katkı sağlayan ve Modafen ailesini harika cupecake’ler ile buluşturan, “Happy Caking”’e teşekkür ederiz.

Kasım ayında doğan 1. sınıf öğrencilerimiz:

Ayşe Duru Başeğmez #815
Buseden Duru Çelebi #805
Cemil Kör #397
Efe Bozgaca #835
M. Arda Karaarslan #396
Nehir Kuyumcu #734
Nil Çelik #1026
Zeynep Erin Şipka #819

13 Kasım 2013 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not