Tabağım Renkli, Hayatım Hareketli

Sağlıklı yaşamın ipuçlarını tiyatro oyunuyla anlatan Mapfre Vakfı, okulumuzda verdiği Tabağım Renkli, Hayatım Hareketli oyunuyla miniklerimizi hem eğlendirdi hem bilgilendirdi.

Türkiye için uyarlanmış versiyonunu ilkokul 1 ve 2. sınıf öğrencilerimizle buluşturan Mapfre Vakfı, sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivitenin önemini eğlenceli bir tiyatro oyunuyla anlattı. Deneyimli genç tiyatro oyuncularının sahnelediği etkinlik sonrasında bilgilerin pekiştirici olması amacıyla oyundan yola çıkarak hazırlanan çocuk hikaye kitabı “Tabağım Rengarenk” çocuklara hediye edildi.

Dünya çapında ücretsiz olarak sergilenen etkinlik, çocukların obeziteden korunmasını sağlamayı ve sağlıklı beslenme üzerine farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

29 Kasım 2019 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not