Tabağım Renkli, Hayatım Hareketli

Sağlıklı yaşamın ipuçlarını tiyatro oyunuyla anlatan Mapfre Vakfı, okulumuzda verdiği Tabağım Renkli, Hayatım Hareketli oyunuyla miniklerimizi hem eğlendirdi hem bilgilendirdi.

Türkiye için uyarlanmış versiyonunu ilkokul 1 ve 2. sınıf öğrencilerimizle buluşturan Mapfre Vakfı, sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivitenin önemini eğlenceli bir tiyatro oyunuyla anlattı. Deneyimli genç tiyatro oyuncularının sahnelediği etkinlik sonrasında bilgilerin pekiştirici olması amacıyla oyundan yola çıkarak hazırlanan çocuk hikaye kitabı “Tabağım Rengarenk” çocuklara hediye edildi.

Dünya çapında ücretsiz olarak sergilenen etkinlik, çocukların obeziteden korunmasını sağlamayı ve sağlıklı beslenme üzerine farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

29 Kasım 2019 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not