Swim Fest’te Başarılı Performanslar

Anabilim Koleji havuzunda düzenlenen Swim Fest’te öğrencilerimiz başarılı performanslara imza attılar. Fenerbahçe, Enka, Kınalıada, Anabilim ve okulumuzun yer aldığı organizasyonda 2004 doğumlu minik yüzücüler bir araya geldi.

Azra Dinler, Şimal Savaş, Doğa Dinler, Zeynep Polat, Nisa Ekşioğlu, Defne Duru Dilek, Beril Aydınlık ve Can Adanır’dan oluşan 2004 doğumlu yüzücülerimiz, 6-7 Mayıs’ta düzenlenen Okullar Arası İstanbul Şampiyonası’ndaki performanslarının da üzerine çıktılar.

Swim Fest’te Fenerbahçe adına yarışan 4. sınıf öğrencimiz Yaman Uzakgiden de 100 metre karışıkta altın, 50 metre kurbağalamada gümüş, 4×50 metre bayrak yarışında yine altın madalya kazanarak yarışlara damgasını vurdu.

Ayrıca 7. sınıf öğrencimiz Deniz Yıldız, Sakarya’da düzenlenen Anadolu Yıldızları Türkiye Yüzme Şampiyonasında, seçilmiş olduğu İstanbul İl Karması adına kulaç attı. Kendinden bir yaş büyük yüzücülerle yarışan Deniz; 100 metre serbest genel sıralamada Türkiye 7.’si, kendi yaşında Türkiye 3.’sü; 50 metre kelebek genel sıralamada Türkiye 4.’sü, kendi yaşında Türkiye 2.’si; 100 metre kelebek genel sıralamada Türkiye 4.’sü, kendi yaşında ise Türkiye 2.’si olmuştur. Deniz Yıldız, yarışlarda göstermiş olduğu bu performansla, temsil ettiği İstanbul İl Karması Yüzme Takımı’nın da Türkiye Şampiyonu olmasında büyük pay sahibi oldu.

Tüm yüzücülerimizi yarışlarda gösterdikleri performanslardan ötürü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

12 Mayıs 2014 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not