“Suyun Gözyaşları” Etkinliği

Sosyal sorumluluk projelerine önem veren Modafen’de 2. ve 3. Sınıf öğrencilerimiz “Suyun Gözyaşları” adlı proje ile suyun kullanımı ve hayatımızdaki önemi hakkında bilgi edindiler.

Suyun Gözyaşları, İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Kulübü tarafından 2008 yılından beri sürdürülen bir sosyal sorumluluk projesidir. Çevreye duyarlı bir toplum yaratmanın en önemli adımlarından birinin, geleceğin sahibi olan çocuklarda erken yaşta çevre bilincinin oluşturulması olduğunu düşünen Suyun Gözyaşları ekibi 2018-2019 eğitim-öğretim döneminin ikinci yarısında yeni su koruyucularını eğitmek üzere okulumuzu ziyaret etti.

Modafen Ailesi olarak geçirilen verimli ve keyifli eğitim ve oluşturdukları çevresel farkındalık için İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Kulübü üyelerine teşekkür ederiz.

6 Mart 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not