Survivor

Modafen ailesi üyelerinden Aydan Güdeberk’in önderliğinde Ömerli Kasaba Sitesi’nin organize ettiği ve Modafen’in yardımlarıyla düzenlenen 5-6 yaş ve 7-12 yaş Survivor yarışmaları hem eğlenceli bir etkinlik hem de çocuklarımız için güzel bir tecrübe oldu. Kasaba Sitesi’nin imkânları ve kısıtlı kontenjanı dahilinde gerçekleşen bu yarışmalara katılma şansı elde eden Modefenli öğrenciler, Modafen Spor Departmanı’nın gerçekleştirdiği kura ile belirlendiler. Bayrak yarışı, engelli parkur ve puzzle oyunu olmak üzere üç etaptan oluşan Survivor yarışmaları, çocuklarımızı tezahürata gelen velilerimizin de katılımı ile renkli bir cumartesi gününe dönüştü.

26 Mayıs 2012 Cumartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not