Spordaki Başarılarımız Devam Ediyor ⋅ Modafen

Spordaki Başarılarımız Devam Ediyor

Öğrencilerimiz, spordaki başarıları ile adlarından söz ettirmeye devam ediyor. Modafen’de sosyal etkinliklere ve sportif faaliyetlere verilen önem de öğrencilerimizin katıldığı yarışmalarda elde ettikleri başarılı sonuçlarla taçlandırılıyor.

3. sınıf öğrencimiz Ilgaz Mai Demir#276, Burhan Felek Yüzme Havuzunda düzenlenen “Senkronize Yüzme Türkiye Kupası” 12 yaş altı kategorisi yarışlarında düette altın madalya, soloda ise gümüş madalya alarak büyük başarı gösterdi.

7. sınıf öğrencimiz Deniz Yıldız #564, Tozkoparan Olimpik Yüzme Havuzunda düzenlenen “Merve Terzioğlu Yıldızlar Kısa Kulvar Türkiye Yüzme Şampiyonası”nda 100 m serbestte Türkiye Şampiyonu, 50 m serbest, 50 m kelebek ve 100 m kelebek yarışlarında da Türkiye İkincisi olarak toplamda dört madalya alma başarısı gösterdi.

7. sınıf öğrencilerimiz Tuna Akyol #906 ve Zeynep Su Mazlumoğlu #423 da eskrim dalındaki başarılarıyla göz doldurdular. Tuna Akyol, “İstanbul Okullar Arası Eskrim Turnuvası” yıldız yaş grubu erkekler kategorisinde İstanbul 3.’sü olarak bronz madalya sahibi olurken, Zeynep Su Mazlumoğlu da aynı turnuvada kızlar kategorisinde İstanbul 5.’si olmuştur.

Modafen ailesi olarak olarak genç sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

12 Aralık 2013 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not