Sporcu Beslenme Semineri Gerçekleşti ⋅ Modafen

Sporcu Beslenme Semineri Gerçekleşti

Modafen Spor Kulübü’nün düzenlediği sporcu beslenmesi konulu seminerimiz 3 Kasım Cumartesi günü okulumuzun konferans salonunda gerçekleşti.

Beden Eğitimi Öğretmenimiz ve Yüzme Takımları Kondisyonerimiz Ozan Yılmaz’ın sunum yaptığı seminere spor kulübümüzde performans gösteren tüm branş sporcularımız ve velilerimiz katıldı. Antrenman öncesi, antrenman esnasında ve sonrasında, yarışma öncesi, yarışma esnasında ve sonrasında sporcularımızın nasıl beslenmeleri konusunda güncel bilgileri aktaran Yılmaz, branşlara özgü beslenme hakkında da detaylı bilgiler verdi.

Velilerimizin de sorularıyla seminerimiz oldukça interaktif geçti. Seminerimize katılım gösteren Velilerimize, sporcularımıza ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ozan Yılmaz’a teşekkür ederiz.

8 Kasım 2018 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not