Sporcu Beslenme Semineri Gerçekleşti

Modafen Spor Kulübü’nün düzenlediği sporcu beslenmesi konulu seminerimiz 3 Kasım Cumartesi günü okulumuzun konferans salonunda gerçekleşti.

Beden Eğitimi Öğretmenimiz ve Yüzme Takımları Kondisyonerimiz Ozan Yılmaz’ın sunum yaptığı seminere spor kulübümüzde performans gösteren tüm branş sporcularımız ve velilerimiz katıldı. Antrenman öncesi, antrenman esnasında ve sonrasında, yarışma öncesi, yarışma esnasında ve sonrasında sporcularımızın nasıl beslenmeleri konusunda güncel bilgileri aktaran Yılmaz, branşlara özgü beslenme hakkında da detaylı bilgiler verdi.

Velilerimizin de sorularıyla seminerimiz oldukça interaktif geçti. Seminerimize katılım gösteren Velilerimize, sporcularımıza ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ozan Yılmaz’a teşekkür ederiz.

8 Kasım 2018 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not