Spelling Bee Quiz’de Eğlence ve Heyecan Bir Arada

15 Mayıs 2014 Perşembe günü konferans salonumuzda gerçekleştirilen “2. Sınıflar Spelling Bee Quiz” etkinliğinde eğlence ve heyecan bir arada yaşandı. Spelling Bee Quiz oyununda, önceden evlerine gönderilen İngilizce kelimelere çalışan öğrencilerimiz, bu kelimeleri sahneye çıkarak doğru hecelemeye çalıştılar.

Her sınıftan beşer öğrenci ile başlayan oyun, öğrencilerin verilen kelimeleri doğru hecelemelerine göre eksildi ve en sona her sınıftan birer öğrenci kaldı. Sınıflarının tek temsilcisi haline gelen öğrencilerimiz de büyük bir sorumlulukla kendilerine verilen kelimeleri hecelemeye devam ettiler. Büyük heyecana sahne olan oyunda sona kadar kalabilen 2C sınıfından Nehir Kukul #514 sınıfına birincilik hediye etmiş oldu.

Öğrencilerimizin senenin yorgunluğunu eğlenerek atmaları ve sene boyunca yaptıkları çalışmalarla gurur duymalarını sağlamak için düzenlenen etkinlik sonunda tüm öğrencilerimiz İngilizce öğretmenlerinin elinden başarı sertifikalarını aldılar.

18 Mayıs 2014 Pazar
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not