Senaristliğini Mezun Öğrencimiz Ezgi Yaramanoğlu’nun Yaptığı Kısa Film, Uluslararası Yarışmalardan Ödüllerle Dönüyor! ⋅ Modafen

Senaristliğini Mezun Öğrencimiz Ezgi Yaramanoğlu’nun Yaptığı Kısa Film, Uluslararası Yarışmalardan Ödüllerle Dönüyor!

Mezun öğrencilerimizden Ezgi Yaramanoğlu’nun#192 senaryosunu yazdığı ‘Butterfly’ isimli kısa film, New York State University’nin desteğiyle Amerika’nın New York şehrinde düzenlenen, toplamda tüm dallarda 69 ülkenin katıldığı ve 960 projenin yarıştığı Genius Olympiad Bilim ve Sanat Yarışması’nda “Birincilik” ödülünü kazandı. Ayrıca Sinema Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği (SETEM), SETEM Akademi ve Koruncuk Vakfı iş birliğiyle düzenlenen, “İyilik” temalı senaryo yarışmasına da katılan ‘Butterfly’ adlı kısa film, burada “Juri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Modafen ailesi olarak Ezgi Yaramanoğlu’nu başarısından dolayı tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

1 Temmuz 2016 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not