Modafenli Sayhan Yetkin %100 Burslu olarak Casper College’de!

Okulumuzun 2337 numaralı 2020-2021 yılı lise mezun öğrencisi Sayhan Yetkin, Amerika’da %100 burslu olarak Casper College’de eğitimine ve spor hayatına devam edecek.

Öğrencimiz 4 yıllık lise eğitimi boyunca Modafen’in A- tipi eğitim ve öğretim anlayışı çerçevesinde, bir yandan akademik hayatını başarıyla sürdürürken diğer yandan Fenerbahçe Spor Kulübü ve Türkiye Milli Basketbol takımlarının ağır antrenman ve müsabaka programlarına devam etti.

Üniversite sporcusu olarak bir sezon sonra da %100 burslu olarak eğitimine ve basketbola division 1’de yer alan Jacksonville’de devam edecek olan başarılı mezun öğrencimizle gurur duyuyor; spor kariyeri ve akademik hayatında kendisine başarılar diliyoruz.

4 Temmuz 2022 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not