Sadberk Hanım Müzesinde Büyüleyici Sergi: Ancient Artefacts ⋅ Modafen

Sadberk Hanım Müzesinde Büyüleyici Sergi: Ancient Artefacts

Sarıyer’de bulunan Sadberk Hanım Müzesi hafta sonu harika bir sergiye ev sahipliği yaptı. EdukaKids öğrencileri tarafından hazırlanan sergi, “Ancient Artefacts” ismi ile Modafen ailesiyle buluştu.

Çocuklarımız sergi hazırlıklarına Sadberk Hanım Müzesinde bulunan birbirinden eşsiz eserler arasından ilgilerini çeken bir eseri seçmekle başladı. Daha sonra, seçtikleri eserleri kendi yorumları ile yeniden oluşturmak için çalışmaya koyuldular. Çalışmaların sonunda, 55 öğrencimizin yaratıcı ellerinden 55 harika eser ortaya çıktı. Oluşturulan 55 eser, Sadberk Hanım Müzesinde bulunan orijinallerinin yanına getirilerek sergiye hazır hâle geldi.

Modafen ailesi çocuklarımızın sergisine yoğun ilgi gösterdi. Ancient Artefacts” sergisi aile kahvaltısı ile başladı. Harika boğaz manzarası eşliğinde yapılan kahvaltının ardından çocuklarımızın hazırlık öykülerini anlatan barkovizyon gösterisi gerçekleştirildi. Sonrasında serginin açılışı yapıldı ve çocuklarımızın eserleri görücüye çıktı. Sergide her ayrıntı düşünülmüştü. Eserlerin yanlarında yer alan bilgi kartları velilerimizin çok hoşuna gitti. Velilerimiz sergiyi zevkle dolaştıktan sonra “Ancient Artefacts” sergisinin hatıra defterine düşüncelerini yazarak bu anlamlı sanat gezisini sonlandırdılar.

7 Mayıs 2013 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not