Rotamız; Marmara Bölgesi Grup Yarışmaları ⋅ Modafen

Rotamız; Marmara Bölgesi Grup Yarışmaları

Modafen Yüzme Takımı 11-12 yaş sporcularımız İstanbul’da yapılan 1. ve 2. vize yarışmalarında zaman barajlarını aşarak 12-14 Nisan’da yapılacak olan grup yarışmalarına katılmaya hak kazandı.

Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi kapsamında İstanbul’da yapılan 1. ve 2. vize yarışmalarına 40 kulüpten 700’den fazla sporcu katıldı.

Federasyon tarafından belirlenen zaman barajlarını geçerek Marmara Grubu yarışmalarına katılacak olan sporcularımız ve öğrencilerimiz Can Oğuz, Aras Asrak, Deniz Bilsel, Bartu Can, Emir Elyakim, Cem Berktaş, Ahmet Eren Okumuş, Tuna Yılmaz, Adil Emir Soydaş, Demir Nokay, Ali Külhancıoğulları, Mehmet Külhancıoğulları, Zeynep Kesim, Ela Özkan, Cansu Aktaş’ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

11 Mart 2019 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not