Quiz Show

6. Sınıf İngilizce öğretmenlerinin düzenlediği Quiz Show’da beşer kişilik öğrencilerden oluşan dört grup birbirleriyle kıyasıya yarıştılar. Genel kültüre dayalı olan yarışmada çeşitli alanlarda sorular soruldu. Öğrencilerimiz tüm sorulara doğru yanıtlar verdiler.

Yarışma öyle çekişmeli geçti ki finale çıkacak grupları belirlemek oldukça zor oldu. İki aşamadan oluşan yarışmada kazanan gruplar finale çıkmaya hak kazandılar. Öğrencilerimiz İngilizce seviyeleri, alan bilgileri ve genel kültürleriyle Modafen öğrencisi olmalarının ayrıcalığını bir kez daha kanıtladılar.

Yarışmanın sonunda Nisan Aydıner, Sarp Harmankaya, Maya Gücüm, Kadir Nokay ve Cenk Uraz Çağlayık’ın olduğu grup birinci olmuşlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

16 Nisan 2015 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not