Quiz Show ⋅ Modafen

Quiz Show

6. Sınıf İngilizce öğretmenlerinin düzenlediği Quiz Show’da beşer kişilik öğrencilerden oluşan dört grup birbirleriyle kıyasıya yarıştılar. Genel kültüre dayalı olan yarışmada çeşitli alanlarda sorular soruldu. Öğrencilerimiz tüm sorulara doğru yanıtlar verdiler.

Yarışma öyle çekişmeli geçti ki finale çıkacak grupları belirlemek oldukça zor oldu. İki aşamadan oluşan yarışmada kazanan gruplar finale çıkmaya hak kazandılar. Öğrencilerimiz İngilizce seviyeleri, alan bilgileri ve genel kültürleriyle Modafen öğrencisi olmalarının ayrıcalığını bir kez daha kanıtladılar.

Yarışmanın sonunda Nisan Aydıner, Sarp Harmankaya, Maya Gücüm, Kadir Nokay ve Cenk Uraz Çağlayık’ın olduğu grup birinci olmuşlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

16 Nisan 2015 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not