Public Speaking (Uluslararası Toplum Önünde İngilizce Konuşma) Yarışması

Uluslararası ve yerel olmak üzere yarış, etkinlik, konferans, sempozyum ve benzeri daha bir çok etkinlikte, başarılı akademik kadrosu ve öğrencileri ile boy gösteren Modafen, ülkemizi en başarılı şekilde temsil etmeye devam ediyor.

11. sınıf öğrencimiz Öykü Öztürk 18 Mart 2016 günü English Speaking Union (ESU) tarafından Hisar Okulların’da gerçekleştirilen “ESU Uluslararası Public Speaking Yarışması Türkiye Finalinde” Modafen’i temsil etti.

Modafen, uluslararası finalinin İngiltere’nin Londra şehrinde gerçekleşeceği yarışmanın, Türkiye ayağında yarışan 18 okuldan biriydi. Öğrencimiz Öykü Öztürk “İnsanın ne kadar güçlü olduğunu unutmasının en kolay yolu, zaten hiç gücünün olmadığına inanmasıdır.” konulu yarışmada son derece başarılı bir konuşmayla okulumuz adına yarıştı.

Öykü’yü ülkemizin önde gelen okullarının da yer aldığı yarışmada, gösterdiği etkin ve güçlü performansla temsil ettiği için kutlar, başarılarının artarak devamını dileriz.

22 Mart 2016 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not