Potada Modafen Rüzgarı

Avrupa’nın en prestijli altyapı turnuvası olarak bilinen EuroLeague Basketball Adidas Next Generation Tournament, pek çok ülkeden farklı kulüplerin katılım gösterdiği bir organizasyon. İstanbul’da düzenlenen ve Anadolu Efes Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde bugün başlayan turnuva, 21 Mart’a kadar sürecek.

Turnuvanın ilk gününde, Litvan’ya’nın Zalgiris Kaunas takımına karşı mücadele eden Fenerbahçe’de, üç sporcumuz forma giydi. Fenerbahçe Beko, rakibine 84-69 mağlup olmasına karşın potada rüzgar estiren öğrencilerimiz; 3 numaralı formasıyla Berkay Yılmaz, 15 numaralı formasıyla Sayhan Yetkin ve 40 numaralı formasıyla Baran Aslan, gösterdikleri performans ile alkış topladı.

Öğrencilerimiz arasında bulunan Berkay Yılmaz, oyun kurucuların başarı oranlarını belirlemedeki en önemli göstergeler arasında yer alan asist ve kop kaybı konusunda en iyi 2. Oyuncu oldu. Öğrencimiz ayrıca en fazla faul yapılan oyuncular arasında bulunurken 8 kez üç sayılık isabet sağladı ve gösterdiği harika performans ile top çalmada da en iyiler arasında olmayı başardı.

Organizasyona, Türkiye’den Tofaş, Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko ile birlikte İspanya’dan Real Madrid, Litvanya’dan Zalgiris Kaunas, İspanya’dan Casademont Zaragoza, İtalya’dan Stellazzurra Rome ve Çek Cumhuriyeti’nden Basket Brno kulüplerinin 18 Yaş Altı takımları katılım gösterdi.

Modafen ailesi olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor ve kendilerine başarılar diliyoruz.

 

20 Mart 2021 Cumartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not