Özge Özdemir ile Yazar Söyleşisi

Sokrates öğrencilerine: “Okuduklarınızı ve duyduklarınızı değil; kendi öz düşüncelerinizi, kendi içinizde olup bitenleri söyleyin. Başkalarının ağaçlarından meyve yeme alışkanlığından sıyrılarak, kendi bahçenizin fidanlarını yetiştirin. İşte o zaman, meyve yemenin zevkini tadacaksınız.” diyerek eleştirel düşünmenin önemini vurgulamış ve bizler için felsefenin kapılarını açmıştır.

Modafen olarak, 21 Mayıs 2020 Perşembe günü çocukları erken yaşta felsefe ile tanıştıran ve “En İyisini Yapmak Mümkün Mü?” kitabının yazarı Özge Özdemir ile 3. sınıf öğrencilerimizin katılımıyla canlı bağlantı üzerinden bir söyleşi gerçekleştirdik.

Söyleşi boyunca öğrencilerimiz; sorular sorarak, sorular üzerinde düşüncelerini ifade ederek ve birbirlerini keyifle dinleyerek felsefenin hayatlarının en önemli parçalarından biri olduğunu tekrar fark ettiler.

27 Mayıs 2020 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not