Okuma Alışkanlığını Yazarlarla Kazanıyoruz

Çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak adına düzenlediğimiz yazar etkinliklerimizde ilk konuğumuz Özge Bahar Sungur’du. Sungur’un Yağmur Adam ve En Güzel Dans isimli çocuk kitabının gizli mesajlarını keşfetmenin mutluluğunu yaşadığımız etkinlikte, 1. sınıf öğrencilerimiz sorularıyla meraklarını giderdi. Kitaba olan yakınlığımızı artıran Sungur, bir kitabın ortaya çıkış sürecini anlattığı konuşmasıyla çocuklarımız için farklı bir dünyanın kapılarını da açmış oldu.

Kalbindeki Cesaret ve Kalbindeki Cevap kitaplarıyla Canev Tatar’ın konuk olduğu ve 2. sınıf öğrencilerimizin katıldığı yazar etkinliğimizde ise öğrencilerimiz keyifli anlar yaşadı. Büyümenin oyun oynamaya ve hayal kurmaya engel olmadığını söyleyen Tatar, oyun oynamanın, zevk almayı ve eğlenmeyi sağlayarak bizleri başarıya daha da yakınlaştırdığını belirtti.

14 Kasım 2019 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not