Okul Futbol Takımımız Türkiye Finallerinde ⋅ Modafen

Okul Futbol Takımımız Türkiye Finallerinde

28-31 Mart 2016 tarihleri arasında Manisa’da düzenlenen Okullar Arası Futbol Genç Erkekler Türkiye Yarı Final müsabakalarında mücadele eden okulumuzun futbol takımı, grubunda yer alan Çanakkale, Ankara, Kıbrıs temsilcilerini 3 maçta 23 gol atmak gibi inanılmaz bir istatistik ile birinci sırada tamamlamıştır.

Takımımız, Türkiye Finallerine katılmak için karşılaştığı Aydın temsilcisini 6-0’lık skorla yenerek, adını en iyi 8 takım arasına yazdırma başarısını gösterdi.

Başta öğrencilerimiz ve antrenörlerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyor, 16-20 Nisan tarihleri arasında Sakarya’da yapılacak Türkiye Finallerinden şampiyon olarak döneceklerine inanıyoruz.

3 Nisan 2016 Pazar
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not