Öğretmenler Günü’nü Ailemizle Kutladık

Modafen ailesi olarak bir arada olmanın, aydınlık nesiller için çalışmanın inancıyla bu değerli günü hep birlikte kutladık.

Gün boyu öğrencilerimiz öğretmenlerine en değerli hediyelerini; sevgi ve minnetlerini sundular, Modafen çiçek bahçesine döndü.

Öğrencilerimiz ve resim öğretmenlerimiz, öğretmen portrelerinin yer aldığı bir resim sergisi hazırladılar. Bu çalışma, öğrencilerimizin gözünden öğretmenlerimizi görmenin tatlı sevincini yaşattı bizlere.

Gün sonunda, kafemizde öğretmenlerimiz bir aradaydı. Akademik koordinatörümüz Elif Nalbantoğlu’nun günün anlam ve önemini içeren konuşması ile kutlamamıza başladık. Ardından Düşler Akademisi Mutfağı’nda öğretmenlerimiz için sosyal dezavantajlı çocukların yaptığı kurabiyeler gülümsetti bizi.

Okul müdürümüz Mehmet Durak’ın Öğretmenler Günü’nün hikâyesini, nasıl öğretmenler günü olarak kutlanmaya başlandığını, o günlerin zor şartlarını, öğretmenliğin inceliklerini anlattığı konuşması ile duygulandık.

İspanyolca öğretmenimiz Roger Shanchez’in bas gitarıyla eşlik ettiği “Son De Kuba Quartet” Latin müzik orkestrası bu keyifli akşamı renklendirdi. Dans öğretmenlerimiz eşliğinde Latin dansının inceliklerini de keşfetme şansı yakaladığımız akşamı birlikte olmanın mutluluğu ile sonlandırdık.

25 Kasım 2014 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not