Öğretmenimiz Sanem Dilek Kıtalararası Yüzme Yarışında Madalya Kazandı

Yüzme antrenörümüz Sanem Dilek, Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışında kategorisinde 2. olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

Kanlıca’dan başlayıp Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda son bulan 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’na 59 ülkeden 2400 yüzücü katıldı. Sadece profesyonel yüzücülere değil tüm katılımcılara açık olan etkinlikte yüzücüler 6,5 kilometrelik parkuru en hızlı yüzen olabilmek için kulaçlarını yarıştırdı.

21 Temmuz Pazar günü yurt dışından 1200, yurt içinden 1200 yüzücünün katıldığı etkinlikte yüzme takımlar antrenörümüz Sanem Dilek, 45-49 yaş kadınlar kategorisinde 71 rakibi arasından 59 dakika 35 saniyelik derecesiyle ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Modafen Ailesi olarak öğretmenimiz Sanem Dilek’i bu büyük başarısından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

23 Temmuz 2019 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not