Öğrencimiz Yağmur Şentürk, Opera Ballet School’a Kabul Edildi

Okulumuzun 7. Sınıf öğrencilerinden 593 numaralı Yağmur Şentürk, sanatın en prestijli yapılarından biri olan Paris Opera Ballet School 2021 Summer School’dan kabul aldı.

Uluslararası nitelikleri olan bu sanat yapısına, yalnızca içinde bulunduğumuz dönem içinde, konservatuvar eğitimli yüzlerce başvuru gerçekleştirildi. Farklı ülkelerden sayısı 630’u bulan başvurular arasında değerlendirme yapan seçkin kurum, öğrencimiz Yağmur’un performansıyla birlikte akademik başarısını da takdir ederek kendisini kabul etti. Bu sayede, konservatuvar kökenli olmamasına karşın kabul edilen sayılı isimler arasında olmayı başaran Yağmur, kendi seviyesinde göstermiş olduğu üstün performans ile grubunun en küçüğü olarak bu grupta yer aldı.

Modafen ailesi olarak öğrencimize başarılar dileriz.

 

9 Mart 2021 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not